| svartirhimnar a întrebat:

Care este subgenul vostru preferat? De metal, normal.

15 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Ambiental black metal

| Dismally a răspuns:

Imi plac toate, nu prea conteaza genul daca suna bine happy Poate fi: black, gothic, doom, power, thrash, pagan etc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dismally):

Thrash!*

| Dismally a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, am inceput sa mananc litere laughing

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Toate sunt geniale.Imi place in mod special power metal-ul, desi m-am cam plictisit de el...hm,aleg heavy.

| svartirhimnar explică (pentru DarkOrbitMoon):

Drăguţ.Şi eu aveam o perioadă în care ascultam numai power laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să zicem că Melodic Death/Black şi Folk. Nu mă pune să aleg unul că te dau jos după corabie!

| svartirhimnar explică (pentru anonim_4396):

Alege sau te dau la rechini pe puntea de piraţi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru svartirhimnar):

Bine mă, bine! Aleg ...melodicu‘ dar asta doar pentru că îmi e milă de săracii rechini! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodic Death Metal-ul.

| FearOfTheDark a răspuns:

De ce ma pui sa aleg?
Ascult mult thrash, a inceput acum o saptamana sa imi placa foarte mult folk.Nu pot da la o parte black metal-ul si nici death.Ar fi trist sa aleg doar unul.Le-as neglija pe celelaltelaughing

| MaskOfSanity a răspuns:

Îmi plac toate, în afară de metalcore.
Folk ( şi subgenurile înrudite lui ), Black şi Melodeath cel mai mult.

| Blackened a răspuns:

Mh.am mai multe subgenuri care îmi plac, dar preferatul meu e thrash metal-ul.

Răspuns utilizator avertizat