| FanShaormaCuDeTOATE a întrebat:

Care este valoarea unei vieti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii (și)-ar da viața pentru dragoste, dragostei nu-i putem da un preț(cel puțin eu nu pot).
Concluzia mea: viața e echivalentă(-n preț) cu lucruri care fac viața să aibă sens.
http://www.youtube.com/watch?v=4ayY01EhkgI

3 răspunsuri:
| raluca0306 a răspuns:

Depinde ce ai savarsit in acea viata.De tot ce ai facut, bine/rau.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Viata este cel mai frumos dar dat de catre Dumnezeu.O seara frumoasa sa ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ar trebui sa fie de nepretuit, numai ca unii nu dau nici 2 bani pe ea.