| Loredana01 a întrebat:

Care-i primul gand care-ti trece prin minte cand vezi o femeie fumand?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Faptul ca ma deranjeaza tutunul emanat din gura si tigara ei, ceea ce nu ma apropie deloc de ea mai bine imi vad de drumul meu.

| darrio2007 a răspuns:

Acelasi ca si la un barbat.Isi strica sanatatea.Pare anormal cand fumeaza pe strada, ca tigancile.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Primul lucru care-mi trece prin minte e "inca o forma de viata care nu da doi bani pe propriul corp" apoi ma gandesc unde sa ma duc sa nu-mi dea fumul in nas, si daca nu se poate ma gandesc cum sa-i zic sa-si bage undeva tigara ca nu sunt obligat sa-i suport putoarea.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde de varsta. Daca e de liceu si e draguta in rest, "s-a stricat si asta...". Daca e trecuta de 20 de ani, "la cum fumeaza nu-i de mine, are palmarez incarcat". In schimb, mai abordez fete ca sa ma iau de tigara lor, intr-un mod dragut laughing Am avut si 2 prietene care fumau, ambele m-au mintit ca s-au lasat pentru mine (desi nu le-am cerut), si ambele sunt cam panarame acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ce inconstienta e!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Asta nu bagă în gură ce trebuie! "

| Madayna a răspuns:

Nesanatos, ca fumeaza ceilalti nu e problema mea dar nu accept sa se fumeze langa mine. Urasc sa stau in statia de ratb si sa se gaseasca o doamna care sa fumeze iar tot fumul sa vina in spre mine, evident trebuie sa ma mut dintr-un loc in altul. Numai zic de fumatul in baile din facultati sau scoli, e teroare.