| vandrushko a întrebat:

Ce gand iti trece acum prin minte?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

"Oare cine esti?"

8 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cred ca-i timpul sa merg la toaleta!:p

| paramore a răspuns:

Ma gandesc ca imi place sa stau pe site-ul asta dar trebuie saa merg la cumparaturi si mi-e tare greu sa ma dezlipesc d pc

| SuperMagicSmile a răspuns:

Ma gandesc...si ma gandesc...si imi dau seama ca este dificil sa gandesti! happy happy laughing

| TheForeignConstantin a răspuns:

Ma gadeam la cat de mult spam faci cu intrebarile tale, cate odata fara rost, si cat tupeu ai sa-ti promovezi aici site-ul aici...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma roade de mult un gand straniu, o intrebare fara raspuns.
Ce sa scriu la intrebarea ta?sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca ar trebui sa ii mai trimit o felicitare lu ube ca sa stie ca il iubesc laughing, dar ma abtin ca nu vreau sa creada ca sunt obsedata, dar eu sunt dar nu vreau sa stie, pentru ca nu vreau sa creada ca sunt nebuna, desi sunt. nebuna... dupa el dar asta nu mai conteaza si uite ca ii trimit a 1000 felicitare pe ziua de azi love struck. De fapt a 2 a laughing).

| Athée a răspuns:

"Zambet."

| AnaaMaria1995 a răspuns:

Nici unullaughing