| Nynutza777 a întrebat:

Care imi da si mie 10 nume de pisica(femela)... ceva simpatic. Dau funda la care gasesc un nume dragut.

Răspuns Câştigător
| Kannaaaaa a răspuns:

Puffy
Fluffy
Kitty
Pufosenia
Pamela (Pami)
Suzy
Cat
Rosita
Lizi
Titi
Bonnie
Ciufu
Mitzi
Zmotocica
Daisy
Cici
Lulu
Lola
Motzata
Patty
Bijou
Tina...
scuze, am lasat mai mult de 10 dar ai mai mult de unde alegewinking pupici, sper ca te-am ajutat

23 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Aly
Dely
Koly
Misy
Michy
Kat
Lenny
Miaulina
Katty
.sau.mai simplu Gogu big grin
*mda.nu ma pricep la nume.*

| คиค a răspuns:

Paii...mie imi plac urrmatoarele:

1. ZiZi
2. Kity
3. Emy (Emma)
4. Sara
5. Eva
6. ZaZa
7. Carla
8. Sonia
9. AbBy
10.Lady
11. Misha

| TipaSecsiii88 a răspuns:

Adira, Ada, Aristonis, Aarony, Abot, Abercrombie, Abiner, Abraham, Aidam, Adams, Admiral, Adolph, Aesop, Aladdin, Alberto, Anil, Alexander, Alexis, Alfonso, Alfred, Alonso, Alpha, Alvin, Ambassador, Amie, Amigo, Amos, Andre, Andrew, Andy, Anthony, Anton, Apollo, Archer, Archibald, Aristocrat,Aristotle, Austin, Arlington, Armand, Armstrong, Arnold, Arthur, Aslian, Atlantis, Atlas, Augustus.,Buko, Bibi, Bunny, Baner, Barker, Baron, Bary, Bart, Bartholomew, Barton, Bashful, Basil, Baxter, Beachboy, Beacons, Beamer, Bennington, Beano, Bear, Beast, Barney, Beau, Beauregard, Becker, Beethoven, Beggar, Billy, Bellboy, Ben, Bengal, Benjamin, Benji, Bennet, Benny, Benson, Bentley, Berkeley, BertBertie, Bigfoot, Bilbo, Bing, Bingy, Bishop, Blackjack, Blair, Blake, Blaze, Blue, Bobby, Bobtails, Bogart, Bogie, Bojangles, Bondy,Cicero, Cairo, Calloway, Capone, Capricorn, Carlisle, Carlos, Carlton, Carmichael, Carnegie, Carter, Cartwright, Clinton, Casanova, Casey, Cash, Caspers, Caspian, Cassidy, Chunk, Cecil, Cedar, Champ, Chandler, Chaos,Calvin, Chaplin, Charles, Chef, Chester, Chestnut, Chebacca, Chief, Chip, Christian, Christoff, Christopher, Churchil, Clapton, Clarence, Claude, Clive, Clyde, Coal, Cody, Colies, Colin, Collins, Colonel, Colt, Columbo, Columbus, Comet, Conan, Connor, Conrad, Constable,Dora, Dino, Dinos, Davinci, Doly, Dale, Dali, Dander, Dandy, Daniel, Danny, Danny Boy, Dante, Dave, Davey, Dean, Deano, Denis, Deputy, Derby, Derek, Deuce, Devil, Dexter, Diablo, Dicken, Dickens, Dickie, Digger, Dingo,Dino, Doc, Dodger, Domino, Don, Donald, Donalson,Donny, Doogie, Doolittle, Dory, Doyle, Dozer, Draco, Dragon, Droopy, Dude, Funny, Fiona, Fangy, Fatty, Fatso, Felix, Ferdinand, Fido, Figaro, Flyn, Fonz, Fonzie, Ford, Fordy, Forest, Franco, Frank, Franklin, Franky, Frazier, Fred, Freud, Friday, Fritz, Frog, Froggy

si cam atat sper sa te ajut big grin

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Tomiţa, Belle, Miţi, Şuşu, Bobiţa.
Puup!

| flowerpower12 a răspuns:

Kitty
Abby
Abelia
Bitzi
Kaia
Katy
Maddy
Vanessa
Flafy
Vivibig grin

| Fluture a răspuns:

Mitza.
Pisii.
Miaunica.
Fetita. laughing
Pissa.
Pisulina.
Bubulina
Honey.
Blupsy.
Miaunica.
>; d<

| Gufiii a răspuns:

Cookie,oly,motty,kitty,mitti,tontonel

| KorpiklaaniV a răspuns:

Kitty,
Mitzsy,
Lady,
Lavena,
Lolita,
Lisa,
Shishi,
Olla,
Nasty,
Sisty. Fundithsa :X?

| CrisyMiny a răspuns:

Iata niste nume de pisici ( femela ) : Milly, Ilinca, Miti, Piti, Pisi, Printesa, Ducesa, Lily, Zizy, Mini! Si mai am! Regina...

| iaialovely1700 a răspuns:

1. Dragalasa 2.Galbenutza(daca e blonda) 3.Negrutza 4. Mieunica 5.Albutza 6. Mitzi 7. Micutza 8.Scumpica 9.Fifi 10. Pif
plz funda!

| TeoooStefan a răspuns:

Misy; Fifi; Honey; Sissy; Doriss; Sasha; Misty; Buffy Sper ca am fost de ajutor tongue

| roxyana03 a răspuns:

Abby
Asia
Alma
Alissa
Alice
Ariel
Amy B
Betty
Bella
Bitzi
Bonnie
C
Cici
Candy
Carrie D
Darling
Daisy
Dora
Doris
E
Emy
Ella
Elma
Exi F
Fluffy
Fifi
Fanny
Flippy
H
Honey
Hanny J
Joke
Jasmin
Jody
K
Kelly
Kim
Kara
Katie
Kari
Kiri
Kiss L
Lady
Loony
Lilly
Linda
Lolita
M
Maddie
Mitzi
Mitzuca
Minnie
Missy
Miss
Mika
Miska
Misha
Masha
Mara
Merry
Mary
Mandy
Mara
Mommy N
Natty
Nanny
Netty
Nona
Nora
Nini
Niki
Sissi
Sper sa te ajute
Fundabatting eyelashes?

| misterioasahug a răspuns:

1. Fanny (asa o cheama pe pisica mea :X )
2. Mitzica
3. Mustacica
4. Kitty
5. Pusha
6. Fifi
7. Lolita
8. Missy
9. Bijou (biju) - in limba franceza si inseamna bijuterie (mie mi-a placut cel mai mult)

sper ca te-am ajutat. :*

| DyannaDya a răspuns:

1. Army
2. Kitty
3. Delphi
4. Dolly
5. Dora
6. Kira
7. Suzy
8. Paty
9. Kara
10. Ella
Plus 3 bonuswinking:
11. Alma
12. Echo
13. Icey
Sper ca iti plac. Oricum sper sa'i gasesti un nume dragut:*

| elenukbombonik a răspuns:

Candy
Honey
Fluffy
Natty
Mitzi
Tamy
Mika
Kim
kimmy
Hanny

| ioana1cool5 a răspuns:

Am eu cateva dar nu zece pot sa-ti dau doar catevate superi? daca nu citeste-le pe astea:swimmi,zwili, missi, vik sper sa-ti placa.byee

| Marina1000 a răspuns:

Sasha Kitty Hela Mica Misha

| Alexandra12798356 a răspuns:

1. Flafy
2. Mitzy
3.Kitty
4.Alice
5.Dolly
6.Bella
7.Candace
8.Hailey
9.Katharine
10.Lady

| dAnnYx a răspuns:

Bella

| Ciuri a răspuns:

Http://mr-hahaha.hi5.com uite aici :*.

| Nynutza777 explică:

Am ales sa o cheme kitty

| Retrospective a răspuns:

Miranda,Rose,Mitzy,Abelya,Pufy,Aida,Angel,Annabell,Bell(clopot),Aris.Sper ca iti plac.

| any_9844 a răspuns:

Pufa`love struck

mimishorlove struck