| Eduardul a întrebat:

As vrea niste nume de pisica (femela), dar cele mai frumoase, va rog, Dau Funda big grin

Răspuns Câştigător
| SilvSilvana a răspuns:

A
Adele
Abby
Asia
Alma
Alissa
Alice
Ariel
Amy B
Betty
Bella
Bitzi
Bonnie
C
Cici
Candy
Carrie D
Darling
Daisy
Dora
Doris
E
Emy
Ella
Elma
Exi F
Fluffy
Fifi
Fanny
Flippy
H
Honey
Hanny J
Joke
Jasmin
Jody
K
Kelly
Kim
Kara
Katie
Kari
Kiri
Kiss L
Lady
Loony
Lilly
Linda
Lolita
M
Maddie
Mitzi
Mitzuca
Minnie
Missy
Miss
Mika
Miska
Misha
Masha
Mara
Merry
Mary
Mandy
Mara
Mommy N
Natty
Nanny
Netty
Nona
Nora
Nini
Niki
P
Pisi
Pisuna
Pissy
Pussy
Puss
Pisa
Pony
Pam
Paty S
Sissy
Samy
Suzy
T
Tanja
Tamy
Tassy
Tony Y
Yam-yam
Yummy
Z
Ziggy

funda?

6 răspunsuri:
| Daniela89 a răspuns:

Pe pisica mea o cheama Sissi happy

| Piiink a răspuns:

Kityii Katy Pufosikk Pufyishoruu` Puff Pufy Botic Nascuk Codita
Kam ata stiu :*

| Plague a răspuns:

Selena mi se pare CEL mai frumos nume de pisica din cate au auzit vreodata... happy ti-l recomand; asa o chema pe pisica surorii mele. Sau Rieux (asta e pentru mascul), asa imi numesc eu urmatoarea pisica happy.

| XJulietaaX a răspuns:

Cauta aici http://www.pufulici.ro/nume-de-pisici/index.php?litera=A dai pe literele de acolo si gasesti diferite nume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peticica,peti.Kity,fifi,tomitica,miti,piti,bella sper ca te-am ajutat dar mai sunt multe nume pentru. pisici cauta pe net

| TurBina a răspuns:

Pufoshenia,funky,Kiki,Pretty,Pity