| Dianné a întrebat:

Care intrebare a avut cele mai multe raspunsuri? Cate raspunsuri? Doar curiozitate...
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Buna! Te duci sus la "Prima pagina" apoi la "Populare", si colo vezi cele mai accesate intrebari.winking

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cred că cele două întrebări, legate de nominalizarile pentru utilizatorul anului (respectiv 2009 şi 2010). Au strâns sute şi sute de răspunsuri. De când sunt pe acest site, n-am mai întâlnit o întrebare mai populară de atât.

| pwp a răspuns:

Uita-te la rubrica ''Populare''

sper ca te-am ajutat happy