| CrissuLinii a întrebat:

Heiii TPU....Va Pun o intrebare de curiozitate. Unde ati fost vara aceasta? Dau fundita la raspunsuri mai bune:*

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Voi merge la mare

| Dalyan a răspuns:

Hihi in Italia, am stat la o casuta undeva la munte la vreo ora de Roma, (bineinteles am fost si in Roma) si la mare, care nu este la mare distanta de locul unde stateam. Porbabil o sa merg si la tara o saptamana -.-

| Alinuta1234565 a răspuns:

Buna! Eu am fost la mare, in tabara, la Iasi si s-ar putea sa merg la tara!

| SatanSoul a răspuns:

Doar la mare

| CrissuLinii explică:

Eu,am fost la tara, Imediat voi merge la Slatina, si cred ca daca asa se cheama, la Gura humorului la Piscina ma cazez...i eu chiar Locuiesc In Iasi apropo....Sa stiti e superbig grin Va rog trim cerere ca sa putem fi prietene\Prieteni:*