| bigdady a întrebat:

Care intrebare vi s-a parut cea mai stupida de pe acest site?

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

"Pot sa fac sex cu un ursulet de plus? Trebuie sa folosesc prezervativ?"

| Vizitiul a răspuns:

Sunt mai multe astfel de intrebari.
Gen: "ce parere aveti despre mine?", "daca am facut sex anal cu iubitul, exista posibilitatea sa raman insarcinata?", "vreau sa ma sinucid, ceva idei?"
Cam astea mi-au traznit prin memorie acum, mai sunt si puhoaie de intrebari care-l implica pe Justin, tanarul idolatrizat de catre cei cu cerneala neuscata pe buletin.

| adi4ever a răspuns:

Sa fiu sincer... A ta

| aleeee a răspuns:

Si eu am pus aceasta intrebare acum ceva timp.

| TabooR a răspuns:

Wow eu am pus cateva I don't want to see si nu fug de adevar asta e big grin deci cele mai stupide ale melelaughing