| Adryana98 a întrebat:

Hey! Care credeti ca este cea mai stupida sau/si amuzanta intrebare de pe acest site?

3 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Sunt multe.
uite de ex un raspuns rolling on the floor: Sa nu fii, ultima oara cand am incercat asta am fost violat de un delfin. intrebarea a fost :Imi spune si mie cineva,, CUM SA FIU O SIRENA''? Nu pentru mine ci pentru o prietena bna a mea! Stiu ca nu exista dar poate voi imi dati o explicatia daca exista sau nu! Va multumesc!

| AndreeutzaDragutzica a răspuns:

Buna TPU! Azi noapte, am dormit cu ursuletul meu de plus, si m-a violat!
Nu credeam ca e asa de pervers!
Si daca raman cumva insarcinata, ce sa fac?"
Cand eram mic tatal meu mi-a zis ca am un cuc in pantaloni, m-am uitat pe net sa vad cum arata un cuc si am vazut ca are cioc si pene, cand ii vor creste si cucului meu cioc si pene? FUNDA PLZZZ