| jeorje a întrebat:

Care ma poate ajuta cu un mic comentariu referitor la tema:

Unui prieten adevarat ii poti cere orice, dar nu-i poti pretinde nimic.

Dau fundita!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| romanionu a răspuns:

La un prieten adevarat cand ai o problema ii poti cere orice si te va ajuta.Asta daca va putea.
Dar nu ii poti pretinde sa fie intr-un fel sau altul sau sa faca ceva anume pentru tine.
Asta inseamna ca il obligi...se cam bat cap in cap dar...pentru mine are senshappy

4 răspunsuri:
| romanionu a răspuns:

@jeorge N-ai pentru cehappy
Pentru asta exista TPU.happy
Sa ajutamhee hee

| jeorje explică:

Multumesc romanionul pentru raspuns. Am mai improvizat si de la mine si a iesit destul de bine :d

| mayli_9074 a răspuns:

Un prieten adevarat va sti cand ai nevoie de ajutorul lui prietenia in sine este un fel de obligatie fata de cel ce iti este prieten se intampla de multe ori sa pui mana pe telefon in acelasi timp cu prietenul tau cu ideea sa-l intrebi ce mai face mie mi s-a intamplat de atatea ori stie sa-ti dea un sfat bun cand ai nevoie stie sa te iarte cand esti rautacios si tu la randul tau poti si stii sa faci la fel. asta inseamna pentru mine prietenie si simt cand prietena mea are nevoie de ajutorul meu fara sa strige in gura mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersiiiiiiiiiiiiiiiiii?