| valeria_2105 a întrebat:

Care melodie a lui miley cyrus credeti ca e cea mai buna? eu cred caCan't Be Tamed e cea mai buna! intrati pe youtube si cautati melodia sa vedeti ce tare e

Răspuns Câştigător
| Atotstiutorul a răspuns:

Mi-e imi place mai mult Fly On The Wall

4 răspunsuri:
| mariamarybu a răspuns:

Imi place mult melodia i'll always remember you

| Allways a răspuns:

Mi-e imi plac toate melodiile ei nu am preferinte atat cat hannah si miley tongue

| Joanne1703 a răspuns:

Eu ador Who Owns My Heart big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o vreme imi placea foarte mult ''Party in the USA'' dar am auzit-o de foarte multe ori asa ca m-am cam plictisit de ea si imi place ''Can't be tamed'' asa ca bun stil valeria