| BeLyNdA a întrebat:

Care meserie dintre avocat si actor credeti ca este mai usoara mai buna si din care credeti ca se castiga mai bine?

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

Meseria de avocat este mai grea.
Bună Ashley,
Cea de actor este mai frumoasă, dar şi cea de avocat. Aici depinde şi de preferinţele tale. Cred că din 'avocatură' se câştigă mai bine. Acum depinde şi cum te descurci ca actor. Dacă eşti mai bun, mai cunoscut... Mai uşor cred că este să fi actor, depinde în ce rol joci.

Baftă!
Eu zic că este mai frumoasă meseria de actor, acum depinde ce îţi place mai mult.
O zi splendidă tuturor userilor, vă urează xGrapheex.

3 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Kissy123 păi atunci cine sunt?!
Extractrestru? laughing
Am greşit şi eu, Aprill.*
Acum e mai bine!?

Mă scuzaţi pentru greşeală, o zi bună în continuare.

| Kissy123 a răspuns:

Nu vezi ca ala nu e raspunsul ei a lui xgrapheex pentru ca scrie buna ashley da rnu te numesti ashley!

Credhee hee

| Allexa36 a răspuns:

Pai avocat poate mai primesti,, cadouri'' iar la actor depinde c fel de teatru de filme si amandoua sunt grele