| chiftelutacrocanta a întrebat:

Care parte a zilei va place mai mult noaptea sau ziua? care e mai frumoasa si care e mai plictisitoare?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Seara îmi place de pe la 17:00
Ziua nu îmi place.
Plictisitor este dimineața.

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cel mai mult imi place dimineata. De pe la 5 la 9.
Simt ca pot sa fiu singur cu gandurile mele. Alerg, citesc, invat diverse lucruri, pot sa imi duc la indeplinire orice pasiune, orice gand.
Ma simt mai liber fata de energiile celorlalti, dat fiind ca majoritatea dorm si pe strada intalnesc mai putini oameni.

| AvalohAlyn a răspuns:

Imi plac ambele.Imi place energia si lumina zilei dar si linistea noptii. Daca nu ar fi zi, nu ne-ar place noaptea, daca nu ar fi noapte, nu ne-ar place ziua. Ziua fara noapte nu ar fi frumoasa si tot asa noaptea fara zi.Ele exista cu un scop.Si noaptea si ziua, ambele au farmecul lor.Eu ma simt bine si noaptea si ziua.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Imi place seara ca ma odihnesc si ma uit la un film

| gemeni6226 a răspuns:

Orice perioada a zilei e frumoasa cind ai zi libera sau concediu.Cand lucrez imi place mai mult seara.

| AirănMeidăn a răspuns:

noaptea
si ziua daca e innorat

| Sociopat a răspuns:

Imi place noaptea si cand e innorat ziua.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

noaptea și zilele ploioase.