| Paranormal12 a întrebat:

Care piatra/pietre sunt cele mai benefice pentru zodia scorpion?(la modul general)

Răspuns Câştigător
| AstroAlex59 a răspuns:

Atuni poti folosii cuart simplu si/sau ametist cestea doua conecteaza corpul tau astal cu energia superioara a Universului si vei primii indrumare spirituala pin ghizii energetici happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru orice zodie, diamantele sunt cele mai benefice. Vrei sa pui la gat ceva inutil, poti s-o faci si cu balastru.

| DaveMustaine a răspuns:

Topazul

| AstroAlex59 a răspuns:

Salut, Scorpionul in conceptia astrologiei clasice este guvernat de marele reformetor Pluton, cel ce ucide pentru a naste, cel de distruge pentru a recladii, piatra care reflecta cel mai bine energia plutoniana dupa experienta mea este onixul in toate culorile sale dar in special onixul negru. Daca ai alte intrebari legate de astrologie sau stiintele ezoterice am sa iti raspund cu drag. Apropo tu doresti ca acesta piatra sa indeplineasca o anumita functie? Poti sa imi spui care este aceea deoarece acest fapt schimba radical datele problemei. O seara buna iti doresc!

| Paranormal12 explică (pentru AstroAlex59):

Pai indrumare spirituala.

| AstroAlex59 a răspuns (pentru Paranormal12):

Atuni poti folosii cuart simplu si/sau ametist cestea doua conecteaza corpul tau astal cu energia superioara a Universului si vei primii indrumare spirituala pin ghizii energetici happy