| anonim_4396 a întrebat:

Care ştie jocuri cu case bântuite (horror)? Filme scary cu case bântuite?

Răspuns Câştigător
| JokerV a răspuns:

Dead space2, quake 4, metro 2033, amnesia. filme unborn 30 days of night, mirrors, paranormal activity 1, 2, 3

11 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Joaca Garfield-Casa bantuita rolling on the floor

| marynelaa a răspuns:

Obsedato de horor:-&

| marynelaa a răspuns:

:-&

| KristalPop a răspuns (pentru marynelaa):

Te deranjează cumva ceva?! Nu îţi convine sau ce? Fiecăruia îi place ceea ce îi place!

| marynelaa a răspuns (pentru KristalPop):

Ho ho

| marynelaa a răspuns (pentru marynelaa):

Si cati ani ai tu?

| marynelaa a răspuns:

Si cati ani ai tu va sa imi faci mie asa
draga

| marynelaa a răspuns:

Fato nu ma fa pe mine proasta eu doar ti-am zis ca nu este bine sa nu mai te uiti atat de mult la aceste filme ca nu este bune atatea filme horor da nu ma fa pe mine proasta ca sa te dai mare ca jignesti pe cineva in primul rand eu am zis o parere de-a mea si nu trebuia sa te bagi chiar atat de mult in seama da in al doilea rand tu mai jignit fara motiv deci sa dovedic ca tu esti cea fara creier mi-am zis doar parerea nu trebuia sa sari asa cu gura mare s-a dovedit cine estecea fare creier
te rog frumos sa nu mai imi dai mie asemenea raspunsuri mi-am dat doar cu parerea nu mai raspunde altadata daca nu sti sa comunici cu oameni da si nu uita
don't tell anyone da

| marynelaa a răspuns:

Bine te iert dar nu trebuia sa faci asa prea mult strica mi-am dat cu parerea nu ers ceva rau obsedat inseamna ca tie iti plac foaarte mult chestile astea am spus si eu un cuvant mai sofisticat dar stiu ca te-a durut asa ca nu voi mai spune acele cuvinte pentru tine sunt dureroase si nu le voi mai spune prietene

| marynelaa a răspuns:

Bine imi pare rau

| MariaSwEEtie a răspuns:

Joaca Scary Maze si nu-ti mai trebuie horror.worried