| Bubble_7593 a întrebat:

Care stie statusuri misto despre copilarie? Sau prieteni sau ceva de dragoste[ceva mai nou]

1 răspuns:
| justme_3711 a răspuns:

1.Inca am un zambet de copil care refuza sa creasca.mie egal cu 0 ce spune lumea asta proasta oh go on
2.Vei cauta privirea mea in oricare EA din viata ta
3.Si de fiecare data când încerc sa o las balta si sa uit de tot. Ma intorc.
4.E logic, iubita mea! ca daca e o javra printre noi s-ar putea sa fii chiar ea
5.Îti e dor de mine, Am dreptate? Pentru ca atunci când ai fost cu mine am trecut prin toate.
6.Suport orice durere, orice problema depasesc, dar cand vad ca plange ea innebunesc!
7. Uita`te la ea, ce firava pare...dar uita`te in sufletul ei cate are!
8.Priveste.o cum creste. Pe zi ce trece mai rau te inebuneste!
9.Pe ea chiar o iubesc, a stiut mereu sa-mi spuna cand gresesc.
10. Uita-te la ea si gandeste inca o data, Daca o lasi sa plece N-o sa se mai intoarca!
11.Regreti! ca te iubea dar tu spuneai:"sa faca el primul pas" si desi l-a facut de mai multe ori, te faceai ca nu vezistraight face
12.Si-am auzit ca ti-ai facut prieteni noi, se pare ca faci tot posibilul sa uiti de noi...
13.Esti diferita de toate si meriti sa te laud love struck` M`ai ajutat cand mi-a fost greu. de aceea meriti sa te aplaud
14.Cel mai frum lucru`. e femeia care incearca sa te tina aproape, fraiere`!
15.M.am schimbat, nu mai sunt fata care eram! Mai stii cât plângeam?! S.a dus dracu tot, acum râd si mi.se rupe de tot!
16. ti-am zis sa ai grija de persoana mea? Coaie! nu sunt jucaria ta
17.Eu sunt cine vrei tu, nu am nume, n-am adresa, nu trebuie sa-mi stii numarul.Eu nu sunt o oarecare, nu sunt Ea, nu sunt mai rea Sunt un semn de intrebare smug daca vrei, spune-mi asa
18.Iti fac cadou o matura ca sa zbori dracul din viata mea…
19.Pareti frumoase, aproape culte.atat de proaste si din ce in ce mai multe.
20.
Sa iau partea pozitiva "Ma bucur ca esti bine! ", sau partea negativa "M-am obisnuit fara tine! "?