| UnderLife a întrebat:

Care stiti filme horror gen cativa tineri merg intr-un loc si lupta pentru supravietuire?

3 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Mmm, nu trebuia sa postezi aici daca te intereseaza sa afli despre filme, ci sa fi postat la categoria: Filme & Seriale.

Dar ca sa fiu in ton cu subiectul, iti las acest link, unde vei gasi ceea ce te intereseaza: http://www.filmoteca.ro/filme/gen-horror?q=tag:adolescenti

Bafta.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Seria Saw 1, 2, 3, 4, 5 si 6 a fost despre asa ceva. E unul din cele mai populare filme horror care s-au facut vreodata, iti sugerez sa le vezi pe toate 6.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Scrie exact asa la google: Turistas (2006) – film online subtitrat romana

Este exact ceea ce cauti, dar...nu o sa mai poti dormi! Treaba ta!