| ஐஐ a întrebat:

Care stiti filme horror gen cativa tineri merg intr-un loc si lupta pentru supravietuire?
Inafara de wrong turn, turistas, the cabin in the woods, the breed...

8 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Final Destination 1-5
House of Wax
I know what you did last summer
I always know what you did last summer
Nightmare on Elm Street
Friday the 13th
The last house on the left

| HeliosMetal a răspuns:

Human centiped

| Deliiiia a răspuns:

I Know What You Did Last Summer

| cristiiiiiii a răspuns:

Incearca... I know what you did last summer

| gsghdfhsdfhds a răspuns:

Saw 1/2/3/4/5/6/7/8 sunt geniale un om ia ameni care se cunosc prieteni/rude/cunostinte/dusmani si ii pune sa reziste la chinurile si jocurile sadice ale lui pana cand unul reuseste a traiasca chiar si cu 3 picioare rupte 4 maini taiate ai 3 ochi scosilaughing sunt geniale ti le recmandhappy

| adrianaada a răspuns:

13 fantome doar asta imi vine acum mi imi pace chiar foarte mult
ar mai fi si the grudge sau the ring (la amn2 toate partile)dar nu stiu daca sunt exact cu lupta pentru supravietuire

Răspuns utilizator avertizat
| ABEBoss025 a răspuns:

Chernobyl diaries(nu stiu daca e bine cum am scris)ii horror, si iti dai seama unde se petrece actiunea din nume