| Mary505 a întrebat:

Care sunt avantajele (materiale sau de altfel) de a avea o pagina de facebook cu multe likeuri (ex: papagali vorbitori)? Astept un raspuns argumentat (pentru care dau fundinta). Multumesc.

1 răspuns:
| AdeeMaria a răspuns:

Mm..sa ai o pagina de facebook e o prostie,iti spun asta din propria experienta.
La inceput totul e bine, te bucuri si pentru un like, dar apoi incep toti sa isi bata joc, sa nu fie activi, si tu sa muncesti degeaba pentru ei.Nu ai niciun castig.
Gandeste-te... admina/adminul de pe pagina Papagalii vorbitori, are vreun avantaj? Ii da cineva ceva? Ai vazut cati isi bat joc si cati injura pe acolo? E o munca in plus, care este rasplatita doar cu like-uri ce nu au rost. happy
Plus ca la un moment dat o sa te plictisesti sa cauti atatea poze si asa.
:d