| Jay1 a întrebat:

Care sunt cei mai buni 5 useri care într-adevăr oferă răsunsuri calitative la întrebări?

17 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Raspuns pentru userul "superior" care s-a dovedit a fii chiar inferior, datorita incapacitatii lui de a accepta parerile diferite unei alte persoane, in special daca-s femei.
Probabil pentru ca-i misogin sau doar ipocrit.
Il sfatuiesc sa se abtina sa mai jigneasca alti useri pe TPU, sa raspunda doar daca intelege intrebarea si poate raspunde, fara sa mai intre in polemici cu alti useri, daca nu le intelege raspunsul sau nu-i de acord cu ceilalti.
Fiecare avem dreptul la opinie si daca ai bun simt, iti vezi de drum!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Asta cu jignitul pe TPU nu prea se potriveste.Si tu ne mai faci paraziti ai societatii si noi nu comentam, asa ca fiecare jigneste cum poate si cu cine poate. Sper ca nu te-ai suparat ca ti-am trezit niste amintiri despre ce-ai facut acum vreo doua saptamani...

| deeeaqq a răspuns:

Nimănui

| Jay1 explică (pentru deeeaqq):

De ce chiar aşa?

| deeeaqq a răspuns (pentru Jay1):

Upsi, de fapt era -nimeni-
Așa consider eu =)

| Jay1 explică (pentru deeeaqq):

Bine*

| Endoryus a răspuns:

E sarcastic omul. De asta i-am zis si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ray
Anamaria50
neptune
benny1
aalbinutza
bonus: relian

| Jay1 explică (pentru anonim_4396):

Bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

și Jay1, uitasem de el

| Jay1 explică (pentru anonim_4396):

Mulţumesc.

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Sper ca esti sarcastic

| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

Nici vorbă

| Jay1 explică (pentru anonim_4396):

Eşti şi tu unul dintre cei 5 NuGaseamNumeLiber mai ales la categoria Legislaţie, Politic & Social oferi bune răspunsuri*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi nu ai vârsta ei, n-ai dialog cu ea, ce cauți tu în treburile de oameni mari?

| Arakiss a răspuns:

AnaMaria50
suntserios
mihai69
Hammurabi
darrio2007