| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt melodiile voastre preferate? Ce ascultați când sunteți triști? Dar când sunteți veseli?

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Indiferent de stare, cam asa arata playlist-ul:
https://imgur.com/a/kxgn6fd

Mai ascult si muzica normala, dar rar, eventual cu nostalgie.

| gemeni6226 a răspuns:

Cand sunt trista nu ascult nimic.Cand sunt vesela ascult sau muzica disco sau muzica de petrecere.Nu am o piesa preferata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ascult de toate. Depinde de ce am chef sa ascult.
In afara de manele și populară și pop din zilele noastre, sunt nasoale. Cel puțin când ascult singur, la petreceri merge. Nu am treabă.

Hans Zimmer - Time.

| Whateverrr a răspuns:

Break my plans, de This Hope. Nu este neaparat preferata mea, dar e frumoasa. Este inspirata din viata lui Nicolae Moldoveanu.

| VictorJulien a răspuns:

Muzica clasica în general, rock si melodii vechi din diverse genuri. Când sunt vesel nu prea ştiu, nu sunt vesel.

| Anonimus107 a răspuns:

Ambele... Eu ascult melodii vechi, ma pasioneaza! Sunt asa de frumoase, Doamne! Nu imi plac melodii cum sunt in momentul actual