| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt primele lucruri care trebuie sa le faci atunci cand te afli intr-un oras nou in strainatate?!

Răspuns Câştigător
| Mirela77 a răspuns:

Fi serios! Primele lucruri.Eu una dupa 19 ore de avion nu am fost capabila de nimic cam doua zile. Daca esti in vacanta asa pentru o saptamana sincer mare lucru nu prea faci pentru ca trebuie sa te reantorci. Oricum pentru a cunoaste un oras sau o tara nu vizita doar zona turistica care este destul de bine aranjata si periata pentru ochii nostri ci mai degraba mergi la periferie si vezi modul de viata al oamenilor, mananca in mici localuri fara fast ca sa descoperi adevaratul gust al bucatariei locale.Dar mai ales arunca harta la gunoi!

2 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Nu stiu care sunt primele lucruri dar cu siguranta primul lucru pe care trebuie sa il faci cand te duci in strainatate este sa inveti(sa stii care sunt) injuraturile din acea tarabig grin

| Andrei00RoLLer a răspuns:

Sall unu sa iti cauti prieteni 2 sa afli tot terenul 3 sa fii mereu increzatorbig grin