| Andromedda a întrebat:

Care sunt primele lucruri pe care lefaceti cand intrati pe TPU?

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Verific mail-ul. Apoi ma uit la prieteni. Apoi la raspunsurile pe care le-am primit si il infundez pe cel care mi se pare mie cel mai bun(acum nu zic ca ala care ii dau funda e cel mai bun, depinde de dispozitia mealaughing)

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Ma uit la intrebarile noi

lolita
| lolita a răspuns:

Intru pe prima pagina, si raspund la intrebarile noi.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Prima data verific cum au fost cotate raspunsurile mele, apoi moderez intrebari si incerc sa dau raspunsuri.

| Aurelia a răspuns:

Intru pe "prima pagina", la cele mai recente intrebaribig grin

| costyn162 a răspuns:

Ma uit la intrebarile noi si raspund la cele mai interesante si imi vizualizez profilul.

| Orannginna a răspuns:

Ma uit la intrebarile de pe prima pagina, apoi la raspunsurile intrebarilor mele, asta in cazul in care am postat vreuna recent, apoi vizitez categoriile care imi plac. happy

| M.madallina a răspuns:

Intru pe profilul meu sa vad pe ce loc sunt, verific mesajele si ma uit peste intrebarile noi

| c0rn3l1uss a răspuns:

Ma uit sa vad pe ce loc sunt.

| luizza95 a răspuns:

Cintesc intrebarile noi si raspund daca pot.

| razadeluna a răspuns:

Verific raspunsurile

| Anca_6939 a răspuns:

Ma uit sa vad ce raspunsuri am primit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit sa vad cine a mai ajuns expert.si ma minunez. dupa aia mai raspund la unua doua intrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ce mesaje noi am mai primit, raspund la mesajele private, imi vizualizez profilul sa vad daca am mai primit vreo fundita tongue, apoi intru la raspunsut=rile mele si intru pe cele mai bune sa vad cum a fost cotat sau pe vreo intrebare interesanta, pentru a vedea cum au mai raspuns si altii. Apoi intru pe intrebarile favorite si le,, controlez'' laughing dupa care ofer fudite la intrebarile mele, pe motto-ul: pentru toti si pentru toate!hee hee Apoi intru pe Conversatii, raspund la 1-2 intrebari de acolo, iar dupa incerc sa raspund la intrebarile fara raspuns. Uneori, din joi in Pasti, mai intru si pe chat, dar foarte rar. Uneori raspund si la intrebarile de pe adoloescenti, sau ma gandesc ce nelamuriri am si incerc sa formulez o intrebare despre asta. Si cu acest prilej multumesc tuturor care-mi raspund! tongue

Si ca asta fac eu pe TPU tongue

| uNu_2249 a răspuns:

Ma uit intai pe email, asa am gasit si intrebarea aceasta:
,, andromedda te intreaba:
Care sunt primele lucruri pe care lefaceti cand intrati pe TPU?

Daca stii sa-i raspunzi, iti ia mai putin de 5 minute sa o faci! Trebuie doar sa faci click pe intrebarea de mai sus si sa scrii raspunsul!

andromedda iti multumeste!''
Apoi intru pe site, si incep sa citesc intrebarile de la categoriile care ma intereseaza.

| virtuallove a răspuns:

Dau pe log in. Apoi ma uit daca am ceva cereri de prietenie. Ma uit la intrebarile noi.

| un vis de-o noapte a răspuns:

Citesc intrebarile de pe aici.si daca ma simt in strae sa dau un raspuns. o fac big grin