| yonutzBT a întrebat:

Care sunt primele trei lucruri pe care le-ai face daca ai fi invizibil?

3 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

As merge la cea mai frumoasa fata pe care o cunosc exact atunci cand face dus, sa o vad laughing asta e primul apoi al doilea as merge pe la oamenii care mau suparat si sa le soptesc la ureche si sa i ating ca sa creada ca sunt fantomelaughing apoi al treilea cred ca tot la vreo fata as merge :p

| AVRILavigne1000 a răspuns:

As face farse copiilor ca oricum nu ma prinde nimeni aaaaaa a da as ajuta lumea chia daca pot si in realitate vreau sa vad ce face cu lucrurile pe care i le dau si as vedea ce scriu toti in caiete sa vad cata minte au

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. As merge si l-as necaji pe Vin Diesel (if u know what I meanwinking )
2. M-as rataci peste noapte in cofetaria aia cu halvitza buna din Bucuresti
3.as merge la Base si la gagicile lui si le-as striga Boooo in urechi toata noaptea pana s-ar baga singuri in camasa de forta... si ce-ar mai ramane din noaptea aia ca sigur ar face pe ei imediat, as jefui o banca happy