| gbrL a întrebat:

Care telefon se aude mai tare nokia x2 sau nokia n73? faceti o comparatie cu alte telefoana daca stiti. va rog frumos. mersi mult

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia x2 se aude cat un n73 zic din propria exp

| Razvan_Andrei_1996 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se aude pe dracu aberezi! ba copilu`

4 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Amandoua se aud destul de tare, dar depinde si daca sunt originale.
Bateria la X2 tine putin, iar la N73 tine maxim o zi daca intri pe internet, are si ecranul mare si mananca din baterie.
E doar decizia ta, eu te sfatuiesc sa te uiti la specificatii si gandeste-te bine inainte ca sa faci alegerea.
Am avut eu N73, si m-a cam dezamagit.
Nu mergea camera din fata, bluetooth-ul si bateria ma tine o zi fara internet, iar cu internet ma tinea in jur de o ora.

Toate cele bune!happy

| shtefy a răspuns:

Eu zic ca Nokia N73 se aude, am avut si eu unul si acopeream si un laptop cu el happy

| Razvan_Andrei_1996 a răspuns:

Ba nu mai mancaci atata c*c*t Nokia x2 are difuzoare Puternice are calitatea sunetului superioara fata de n73 si se aude si foarte clar! posed amn2 telefoane si credeti-ma n73 nu-l dovedeste pe x2 nici cu setarile audio ale n73-ului + egalizator!