| FaraNumePls a întrebat:

Care vi se pare cea mai ok retea de telefonie de la noi din tara?

4 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Eu am avut Vodafone si cosmote, nu ma pot da cu parerea nestiind tot, as vorbi aiurea. Aveam deja Vodafone, si cand a aparut cosmote, evident ca era mai bun si toti il preferau. Acum, in timpruile astea, se prefera o retea veche, care deja este folosita de multa lume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

T-Mobile Polska S.A.
Polkomtel sp. z.o.o.
Orange Polska S.A.
Mai este și P4 sp. z.o.o., dar pe aceasta nu am folosit-o niciodată.
Am folosit Orange și Polkomtel. Între cele două aș alege Orange 50% și Polkomtel 50%.

| deeptoughts3994 a răspuns:

Dap, si eu folosesc tot Orange, eu si majoritatea cunostintelor mele happy

| WinterShoyo a răspuns:

Orange e cea mai buna dupa parerea mea.