| kiddutssa a întrebat:

Ce retea de telefonie mobila credeti ca va rezista cel mai mult in tara noastra?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Orange. Este o retea de telefonie mobila internationala (iubita si apreciata in multe tari) si foarte puternica. Sta destul de stabil pe picioare chiar si pe vremea de criza. Deci, raspunsul este - Orange.

| Razvan a răspuns:

Cosmote.Au in spate niste oameni compenteti care in maxim 3 ani ii vor indeparta pe principalii oponenti.Deja au facut parteriat cu Romtelecomul. E un pas urias inaintehappy

| clauss a răspuns:

Eu cred ca toate cele 3 retele mari, Orange, cosmote si vodafonul

| Ana a răspuns:

Cosmote

| HBK a răspuns:

Sunt de parere ca la timpuri noi, retele noi de comunicare.

| Mihai7best a răspuns:

Orange

| Sweets a răspuns:

Cred ca Orangebig grin
Eu sunt pe Orange si sincer are optiuni foarte bune si multe...happy

| catalinutssu a răspuns:

Cosmote...e logic, acum ca au si frogul ala cu net nelimitat:X...e clar:-J