| DaciaRomania a întrebat:

Cartofi piure, prăjiți, copți sau fierți? Ce va place cel mai mult?

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Copți, cu telemea și unt

| SkandallKamataru a răspuns (pentru suntserios):

Mie fierti, cu telemea si branza si rosie dinaia cu sare pe ea eu mananc de sparg, cu unt n-am incercat eu pun ulei pe iei si mannc de crap

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fasole.

| DaciaRomania explică (pentru sadrian46):

Nu se pune... întrebarea e despre cartofi

| andreyutzululzul a răspuns (pentru sadrian46):

Dar presedintii si marii conducatori sunt obligati sa faca exercitii de autocontrol? oare toti oamenii in functii mari au autocontrol? sau inteligenta emotionala?

| sadrian46 a răspuns (pentru andreyutzululzul):

1. Nu. 2.Nu. 3. Nu.

| andreyutzululzul a răspuns (pentru sadrian46):

Dar de exemplu poate sa ii dea scshizofrenie unui om un om cu puteri telepatice cu un nivel mult mult mai mare cuiva care e la primul nivel? ca sunt nivele de autocontrol si dvstra ce ziceti oare Putin avea inteligenta emotionala? dar Hitler?

| dullcat a răspuns:

Prajiti, cu branza sarata cumparata din piata si putin usturoi.Nu se compara cu niciun fast food ever. laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca sunt cartofi noi, fierti apoi prajiti
cred ca maine asa fac, fierti pe jumate, apoi la cuptor, stropiti cu ulei de masline.

| J0B0MAT a răspuns:

Buni sunt cei de la mc.Prajiți în casă nu prea îmi plac pentru că nu ies crocanți. Îmi place să mănânc mai sănătos, deci prefer toate celelalte variante.

| wildthing a răspuns:

Nu am poftit niciodata la cartofi, dar nici nu-i refuz daca mi-i pui in farfurie. Daca ar fi sa aleg neaparat o metoda de preparare, cred ca as merge pentru cartofii prajiti, de preferat cu usturoi.

| ILoveBlackCats a răspuns:

Cartofi prajiti, cu parmezan pe deasupra, sau cartofi copti cu unt

Răspuns utilizator avertizat
| BobTheCat a răspuns:

Este o intrebare dificila, dar cred ca prefer cartofii sub forma de piure.