| Ella1121 a întrebat:

Cât ar trebui sa coste chiria la un apartament cu 2 camere? (Ialomița)

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intre 200 si 300 euro pe luna.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi si tu pe un site de anunturi imobiliare... ca difera preturile in functie de ce ofera apartamentul

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ar trebui. Costă cât se cere și cât acceptă cel ce închiriază.

| Ella1121 explică (pentru sadrian46):

Vreau să știu dacă un apartament vechi cu 2 camere e scump la 1700. E prima data când voi locui singura (am 18 ani)

| carevaescu a răspuns:

Intră pe olx și vezi acolo cam cât se cere.

Spre exemplu în Slobozia se cere cam 300 € +/-50 €

https://m.olx.ro/......zia_65709/

Este important să știi să și negociezi. Dacă ești un negociator bun poți să reduci cam 30- 50 € din prețul cerut.

Multă baftă la găsirea apartamentului dorit!