| anonim_4396 a întrebat:

Cat de grea este munca pe santier?
Va rog niste sfaturi!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E buna munca de santier daca vrei sa slabesti in 30 de zile dupa iti dai demisia. Numai slabi in putere vezi pe acolo

| danbnz a răspuns:

Munca fizica grea in mizerie si galagie.
Sfaturi in legatura cu ce?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ai nevoie de un fizic puternic. Prima perioada ai febra musculara grea.
Mie sincer mi-a placut, si e cu o idee mai usoara decat scosul lemnului din padure laughing
Problema este ca e multa munca fizica, intelectul sta pe 0, iar dupa o perioada, iesi idiot de acolo.

| Stropdeploaie a răspuns:

Salut! Depinde de meserie! Daca esti un inginer! Mi e greu sa cred ca ar fi greu din punct de vedere fizic! Ti am dar doar un exemplu! Deci daca esti un bun meserias si iti place sa faci meseria din placere nu i chiar atit de greu,! In ori ce meserie este greu,! Fiecare meserie cu greutatile ei.~!