| Lumy a întrebat:

Voi ce parere aveti despre munca pe santier?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Este o munca serioasa. Te solicita foarte mult fizic si presupune de multe ori probleme de sanatate. Daca ai contact de munca si esti platit bine este o meserie buna.

| Flav a răspuns:

Munca e de aur si-am inchis orice fel de discutie.

| alexxaz a răspuns:

Munca pe santier e grea.

| maariaan a răspuns:

E o munca grea. Te solicta fizic foarte mult, iar in timp o sa ai probleme serioase de sanatate. Se castiga cat de cat bine, dar nu suficient de bine in raport cu munca depusa. Mai bine te apuci de invatat si nu glumesc cand zic asta. Poti sa muncesti pe santier doar ca inginer constructor sau inginer mecanic, depinde ce optezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o munca ca oricare alta, dar presupune efort mai deosebit fata de altele, te solicita intr-o anumita masura pentru ca trebuie sa faci fata si conditiilor meteo de orice fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere buna daca e platita, bine si la timp.si daca ai carte de munca.