| aaadddyyy a întrebat:

Cat de importanta credeti ca e inaltimea intr-o relatie....adica sa aveti aceeasi inaltime sau el mai mic si ea mai inalta...o prietena este complexata de treaba asta, iar eu nu stiu ce sa ii zic pentru ca nu m-am aflat in situatia asta:d

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pacat de amandoi,si de ea,si de el!
De ea ca nu-i vede sufletul ci inaltimea,de el ca investeste suflet intr-o relatie fara viitor.
Pentru ca nimic nu o va putea convinge pe prietena ta sa-si lase complexele deoparte sau superficialitatea!
Ea a intrat din greseala in relatia asta,vede doar imaginea lor, a ei si a lui, rasfranta in ochii celorlalti, nu e in relatie cu el pentru ca-i e drag si-i incalzeste sufletul!
Are o relatie de ochii lumii, atat!
Mai bine sa-l lase decat sa-l chinuie!

| mona a răspuns:

Ar fi frumos ca baiatul sa fie mai inalt decat fata sau cel putin sa aiba aceiasi inaltime amandoi

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Adică prietena ta este m ai scundă decît prietenul ei? Soluția este tocuri înalte, dacă e invers adică ea este inaltă și el scund soluția este o scară.

| PsihinG a răspuns:

In momentul in care iti place de cineva si vrei sa ai o relatie, nu prea cred ca mai are rost sa-ti faci probleme cum arata acea persoana, pentru ca nu te-a obligat nimeni sa o alegi.
Nimeni in lumea aceasta nu este perfect, iar cand ne indragostim de cineva, ii acceptam si calitatile si defectele.

| aaadddyyy explică:

Sunt de acord cu voi greece12 si PsihinG...nu pot imparti o funda la 2...imi plac raspunsurile voastre in momentul cand te indragostesti de o persoana te indragostesti de el ca om nu dupa aspectul fizic nimeni nu e perfect