| anonim_4396 a întrebat:

Voi ați sta cu o fata de 1.55 m înălțime? Considerați ca înălțimea este importanta într o relație? Întreb pentru ca am 16 ani și sunt foarte complexata.

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,dar,pentru barbati, cu cat o fata este mai mica de inaltime, cu atat prefera un barbat mai inalt, pentru a compensa siguranta de care duce lipsa, inaltimea inseamna siguranta

| Drimmero a răspuns:

Da,normal!

Daca e mai mica decat mine la inaltime nu am nicio problema, daca e mai inalta,, deja e o problema, nu-mi plac toapele de 2 metri.

| Andreeush a răspuns:

Nu contează înălțimea.
Important este să vă iubiți.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Normal. Înălțimea nu e importantă, iar mignonele sunt delicate și feminine (dacă nu sunt prea grase), așa că nu îți bate capul cu asta.

| Plato a răspuns (pentru supadeceapa):

Alea "prea grase" da-le dracu', nu? laughing Nu mai sunt femei?

| supadeceapa a răspuns (pentru Plato):

La înălțimea asta să fii PREA grasă înseamnă să arăți ca o roată de cașcaval. sad Și asta nu e sănătos.

| Plato a răspuns:

Stai linistita.

| Lioana a răspuns:

E mai rau pentru fetele foarte inalte decat pentru tine. Pot alege doar dintre baietii foarte inalti. Ce baiat ar accepta o fata mai inalta decat el? si chiar daca ar accepta cat de confortabil s-ar simti in acea relatie?
Inaltimea ta nu e foarte mica si e posibil sa mai cresti cativa cm.

| ForeverAlone97 a răspuns:

E perfect. Mi-e îmi plac fetele scunde.

| CleanHeart a răspuns:

Nu trebuie sa fii complexata
Atât am și eu la 20.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu inaltimea nu conteaza ci marimea
https://www.nairaland.com/......ce1f2ef6c7

| QElenaBoghiu a răspuns:

Nu conteaza inaltimea.
Voi sa fiti fericiti si sa va iubiti!

| TistarKNL a răspuns:

Sigur ca as sta. Lady Gaga, Inna, Irina Rimes - cam toate vedetele astea sunt scunde, poti sa cauti pe net.

Nu ai de ce sa fii complexata. Singura problema e ca daca esti scunda se vede imediat daca ai pus 1-2kg pe tine. Deci atentie mare la ce si cat mananci. In rest, fii linistita, poti fi minunata si la 1, 55 si la 1, 75