| xByte a întrebat:

Cat de mare este diferenta intre cine sunteti si cine ati vrea sa fiti? Ce va doriti cel mai mult de la voi insiva?

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Destul de mare. Nu e treabă de azi pe mâine. Vorbim de zeci de ani deja.
Îmi doresc să fac diferența în viața câtor mai mulți oameni. Să pot auzi vorbe precum "m-ai salvat" și "am reușit datorită ție". Să fiu unul dintre cei mai buni din lume în domeniul psihologiei, pentru a-mi permite să trăiesc și să ofer în de asemenea celorlalți din timpul, iubirea, eforturile și banii mei.

| whatevernvm a răspuns:

E binessss

| RAY a răspuns:

Dante30 are dreptate in ceea ce spune, scopul vieti este moartea,ce sa isi doresti de la viata? sa fiu sanatos,sa cunosc,sa iubesc,sa am cate putin din toate,locuri noi,sa cunosc natura,universul,stiinta,daca as avea ambitie, vointa as putea sa fiu cine vreau, cu toti putem, suntem fii stelelor, creati din praf de stele, pentru ca noi sa existam o stea a murit

| Freya1 a răspuns:

Mai am mult pana o sa devin ceia ce vreau.Iar de la mine imi doresc sa am putere, ambitie sa pot sa reusesc sa ajung acolo

| GoldenZenith a răspuns:

Destul de mare, dar nu pot ajunge la cine mi-am propus sa fiu într-un timp scurt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare,dar incetul cu incetul se micsoreaza))Sa ies cu ceva in evidenta

| 393Dan a răspuns:

Ma aranjeaza cine sunt acum, diferenta ar fi de un portmoneu mai gras si poate de vreo 20 kg de muschi pe mine.

| Dante30 a răspuns:

Diferenta va fi pe tot parcursul vietii mele. Deoarece incerc zilnic sa fiu o mai buna versiune a mea, uneori sunt mai lenes alteori mai vrednic.
Imi doresc ca niciodata sa nu decad in degradarea umana specifica majoritatii dupa varsta de 28-40 de ani.
Asa ca zilnic scriu cat pot, cine sunt, cum sunt, cum am actionat la X actiune/conversatie samd. Ca sa imi pot valida si confirma constant persoana care sunt, si a-mi citii propriile confesiuni ale felului in care am fost acum X zi ani etc.