| MuatafaonurContInchisDeTot a întrebat:

Câtă apă consumați într-o singură zi?
Eu azi am băut 5l de apă.

Consumați redbul? Dece?
Beți alcool de ce?
Fumați? de ce?
Consumați droguri? Dece?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Suntem ființe raționale, fiecare își decide propriul destin! Nu judec alegerile nimănui! Îmi e de ajuns viața mea, nu pot sa-mi văd și de a altora, prea mult timp pierdut! Daca ei așa gândesc de cuviință, foarte bine!

7 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

In jur de un litru jumate.
Nu consum nici energizant, nici alcool, nici nu fumez ori droghez, deoarece țin la sănătatea mea big grin

| MuatafaonurContInchisDeTot explică (pentru Hyperion7):

Bravo Mihai bravo frate nici eu nu fumez nu am fumat în viața mea mai bine ma calcă mașina decât sa fumez sau sa ma droghez alcoolul nu-l suport deloc de care o fi sa fie nu-l suport am ura pe așa ceva redbul la fel nu-l suport...

| Hyperion7 a răspuns (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

La fel, foarte bine și-n cazul tau! E cel mai bine așa, decât cool, prefer sa fiu un ratat, un ratat care nu-și dă sănătatea pe niște vicii absurde tongue

| MuatafaonurContInchisDeTot explică (pentru Hyperion7):

Ce cool frate? Ca ei își fac rău cu mâna lor se drogreză până nu mai știe de ei fumează bea... Și tot ei sunt maturi și responsabili ia gândește puțin frate cât costa un pachet de țigări ca idee asa? 15 lei pai 15 lei ori 31 cât face? 465 și ce au făcut? Uite cum își bate joc de munca și sa sănătatea lor asta numești cool? Inconștienți iresponsaibil și am dat doar ex cu fumatul nu mai spun de pariurile sportive și mersul în cluburi.

| MuatafaonurContInchisDeTot explică (pentru Hyperion7):

Pe zi 15 lei adică fumător de un pachet doar unul nu zic 2 sau 3 sa iasă matematic sa înțelegi la ce ma refer frate

| MuatafaonurContInchisDeTot explică (pentru Hyperion7):

Lasă să fim noi ratați și ei maturi...

| MuatafaonurContInchisDeTot explică (pentru Hyperion7):

Adevărată frate.

| Hyperion7 a răspuns (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Suntem ființe raționale, fiecare își decide propriul destin! Nu judec alegerile nimănui! Îmi e de ajuns viața mea, nu pot sa-mi văd și de a altora, prea mult timp pierdut! Daca ei așa gândesc de cuviință, foarte bine!