| Eroare404 a întrebat:

Cate filme vedeti intr-o saptamana?

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Eu nu prea ma uit la filme..mai degraba vreau sa citesc carti...dar daca o carte buna are si un film pe masura, ma uit si la film.happy

happyO zi buna.

| AFR81 a răspuns:

Cred ca vizionez 2-3 filme pe an. Asta daca ma cheama prietenii la Cinema 3D/4D. Sa vad filme pe calculator, pe televizor sau chiar si la cinema daca nu-s 3D/4D, mi se pare cel mai plictisitor lucru.

| RAY a răspuns:

In fiecare seara film sau documentar

| LoveSleep a răspuns:

Intre 5 si 50.

| Doub a răspuns:

Filme? Ehh, 2-3.
Dar în schimb...
Ieri m-am uitat la 7 episoade dintr-un anime.

| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Nu ma uit prea des la filme... Ma uit la anime-uri. Vad in jur de 18-24 de episoade pe saptamana. Depinde cat de ocupat sunt. In unele zile de vara vad chiar si 12 pe zi.

| gemeni6226 a răspuns:

Maximum 3.

| Deaad a răspuns:

EU ma uit la seriale mai recent.Intr-o saptamana ma uit la un sezon.
Cand ma uitam si la filme, 7 intr-o saptamana. Unul in fiecare zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10-20, eh, sunt ocupată cu şcoala că le arătam eu.

| chilledzebra a răspuns:

Filme? Hihi! Deja esti de-al/a meu/mea. 4-5. Si toate de groaza. Adica sa fim seriosi! Cine nu le iubeste?