| overdose90 a întrebat:

Cate perechi de pantofi/cizme/botine/sandale aveti in total? E adevarat ca fetele nu s-ar mai opri din cumparat incaltaminte? happy

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Ai mare dreptate. Mai ales eu nu m-as mai opri din cumparat incaltaminte. Si hainele imi plac enorm de mult, dar cand sunt la cumparat incaltaminte parca nu ma mai pot opri. Deocamdata nu am prea multe perechi de pantofi, pentru ca cele de anul trecut nu mai sunt bune si tot ce am momentan le-am cumparat in toamna asta.
Deci am in felul urmator :
-2 perechi de balerini
-O pereche de bascheti
-Doua perechi de tenisi
-O pereche de adidasi.
Cam atat!

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Vrei sa spui cate perechi de tenisi/adidasi amlaughing
In jur de 20thinking
Normal ca nu ma pot abtine cand vad niste frumuseti de adidasi albastri cu albdrooling

lolita
| lolita a răspuns:

Am o multime de perechi cu toate ca multe dupa ce le cumpar le fac cadou deoarece nu pot merge cu ele laughing. imi plac la nebunie incaltarile cu toc si extravagante dar nu intotdeauna pot merge cu ele. dupa ce le port odata le las deopare si port tot ce-mi este mai comod.

| SalutTpu a răspuns:

8 happy
Si sunt de aceeasi parere cu alma1115 (hainele apoi incaltamintea).

Cat despre cumparat depinde de fata.

Tu ce crezi?happy

| alma1115 a răspuns:

Nu stiu nu le-am numarat, dar pe mine ma pasioneaza mai mult hainele apoi incaltamintea.

| rosto a răspuns:

Pai din ce port... 3 perechi de adidasi, doua de balerini, doua cu toc pentru serviciu, si pentru iarna am 3 perechi de cizme... pfff, da, ai dreptate. straight face

edit: nu le-am pus pe alea de vara

Răspuns utilizator avertizat
| Dan1011 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu, 2 perechi de tenesi si o pereche de adidasi. Una cu toc.Inca vreo 2 perechi adidasi pentru sport. O pereche balerini si o pereche de sandalute pentru vara.
Bye!