| roxete a întrebat:

Cate raspunsuri putem gasi la o simpla intrebare? Dar, cate raspunsuri gasim la intrebarea "de ce?"?

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Poti gasi o infinitate de raspunsurilaughing
Depinde de cat de nebun si cata imaginatie are fiecare laughing big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La ambele intrebari pot fi o multime de raspunsuri.

| mami a răspuns:

Depinde de simplitatea intrebarii

"de ce" depinde la ce varsta se pune aceasta intrebare

pupimik
| pupimik a răspuns:

"pentru orice eventualitate" sau "ca asa zic eu!"
in general astea sunt raspunsurile pe care le dau eu la intrebari "de ce?" puse doar pentru a sparge linistea

| kathessa a răspuns:

Orice intrebare are mai multe raspunsuri. Alege-l pe cel corect.
Si intrebarea "de ce" are milioane de raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint mai multe; De clanta usii de la geam, de sus in jos, din cauza vitezei, ptrca la rusi e gheata, de "mina "sa ma tragi la mal sa nu ma-nec etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati indivizi atatea raspunsuri.si toate sunt bune amuzante stupide si cum vrea fistecare.