| ~AleXa~ a întrebat:

Cate zile sunt de la 28 iunie pana la 16 iunie? dar cate saptamani sunt? ( Fara jigniri!) Dau funda! happy big grin

Răspuns Câştigător
| VisezInNonCulori a răspuns:

Buna, interesanta intrebarewinking

1. Zile:

- 12 zile / 13 daca este inclusiv 28

2. Saptamani :

- 2 saptamani si cateva zile happy sper ca te-am ajutat happy 10 pentru intrebarewinking

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pengu a răspuns:

28 iunie 2010 - 16 iunie 2011? = 353 zile sau 50 saptamani si 4 zile

| iuandfto a răspuns:

Poate 28 iunie si 16 iulie. Cu 28 iunie si 16 iulie sunt in total 19 zile adica 2 saptamani si 5 zile.

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Sunt 12 zile daca nu incluzi si data de 28 daca o incluzi sunt 13 zile.
1 saptamana si 5-6 zile