| Razzvan5444006644 a întrebat:

Salut,cate săptămâni sau zile mai sunt pana la vacanta de vara?(sunt la liceu)

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Numara-le, pe degete! tongue

| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti la scoala generala sau liceu clasele 9-11, termini in 15 Iulie.

Daca esti an terminal de liceu generala sau de liceu, terminand a 12-a, atunci tu termini 1 luna mai devreme, in 15 iunie.

| SaOCorectamPeVioletaV4 a răspuns (pentru Violleta2022):

Total ERONAT draga Violeto. Nicio clasa nu termina scoala pe 15 iulie. Draga Violeto nu mai inventa chestii doar ca sa induci oamenii in eroare.

Ce fail de raspuns.

| SaOCorectamPeVioletaV6 a răspuns (pentru Violleta2022):

ATENTIE
Raspuns ERONAT
Nu luati in considerare acest RASPUNS.

Total ERONAT draga Violeto. Nicio clasa nu termina scoala pe 15 iulie. Draga Violeto nu mai inventa chestii doar ca sa induci oamenii in eroare.

Ce fail de raspuns.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu asculta pe Violetta, ea raspunde aici doar sa induca lumea in eroare...

Cursurile se termina pe 15-16 iunie cam ca in fiecare an

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi calendarul scolar 2022-2023.

| DaFrateEuSunt a răspuns:

Daca erai la liceu, erai in stare sa stii.