cami
| cami a întrebat:

Cati dintre voi, baieti aveti cercel in ureche?

76 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eu nu am si nu cred c-o sa-mi pun vreodata. Desi acum 2-3 ani am dorit sa-mi instalez unul happy

cami
| cami explică:

A, nu-i nimic bubu happy...simpatia ta criticul...laughing

cami
| cami explică:

@Enigma straight face. NU -ia sa-ti pui unulbatting eyelashes
laughing. glumesc. N-am nici afinitate pentru baietii cu cercei, tatuaje, fumatori...etc, etc. Pai si normal.cum?! el student la Drept, Medicina, Politie, sa faca asa ceva raised eyebrows neeeeh. Si nici pe cei care se dau, cred mari "smecherasi de oras", injurand, mistocarind, alcoolizand.vai de capul lor.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Eu il am in buric, in ureche mi-ar fi frica! Prefer in lobul urechii, asa pentru siguranta!

| BUBULINA a răspuns:

Ia sa vad simpatia mea criticul are big grin
scuze cami

| BUBULINA a răspuns:

Ms cami esti o scumpa
inca astept raspunsul :-W

| BUBULINA a răspuns:

@ momentan aici, imi plac persoanele misterioaselaughing)

auran
| auran a răspuns:

Sa stii ca nu toti care au cercel in ureche sunt, "baieti de baieti" - poate ca se simt putin mai macho dar, pot fi inteligenti si sa stii sa se comporte in societate mai bine decat unul fara...nu-i o regula...

| Gregory a răspuns:

Salutare! Eu unul nu am si nici nu-mi trebuie. Vreau sa raman asa cum m-a lasat Dumnezeu!

| JackieSue a răspuns:

Ma distreaza mereu cersetorii aia grasi cu ditamai burtihanul care se dau machoman si poarta batic de motociclist si cercei in ambele urechilaughing.

by zzu

| lifeForJesus a răspuns:

Eu am de vreo 6-7 ani...merg si la biserica la pocaiti cu el ca nu pot sa-l mai scot din ureche "aurul" asta....naspa stiu!

| IIIx333III a răspuns:

Iubitul meu arebatting eyelashes.

| urbanghost a răspuns:

Eu am de vreo 4 ani...

| redbull a răspuns:

Am cercel, dar nu-s smecheras de oras cu zici tu... nu prea imi place sa injur sau sa fac misto asa aiurea. Am cercel de mic copil big grin. Am cercel de la 6 ani big grin

| rachid_4824 a răspuns:

Nu mi-au placut niciodata, dar pe viitor nu se stie...

| quickly a răspuns:

Eu am unul în urechea stângă big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am.mai corespund criteriilor unei ''oltencute mici''? laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu draga mea bubulina ...nu am cercei nicaieritongue
Am avut o tentativa esuata...
Am fost cu un amic de-al meu sa ne facem gaura in ureche(intr-un magazin) si sa ne punem cercelrolling on the floor...cand am iesit afara de acolo...batea un vant afara...ma usturat urechea de la gaura...am scos cercelul si l-am aruncatlaughingnu mi-a mai trebuitlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei sa mai stii bubulina despre simpatia ta "eu"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut timp de 6 ani un cercel de aur cu piatra semipretioasa gen diamant, de dimensiune mica (nu gen inel ci bumb) si am renuntat la el acum un an, cand am realizat ca imi "umbreste inteligenta", punandu-ma la un loc cu derbedeii de rand, fara a mai tine cont de aspectul estetic pe care mi-l crea acest cercel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@tudor-nu un cercel arata caracterul unei persoane, ci comportamentul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am in stanga e vreo problema?raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si voi fetele va puneti in limba, ca sa faceti sex oral mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde pot sa merg sa imi fac inca o gaura in ureche
e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah nene cum fac ma sal convng pe tata sa ma lase sa-mi bag cercel mama e de akord cu toate da el nu si nu e mai ciudat asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am ma simt in largul m3u cu iel aproape jumate din clasa are ...COOLL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu amthinking in urechea stanga thinking
+2 pirce`uri. 1 in spranceana si 1 in limbahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu amthinking in urechea stanga thinking
+2 pirce`uri . 1 in spranceana si 1 in limbahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuma recent mi-am bagat cercel in urecha standa si imi plac asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am de vreo 6 luni. Simt ca ma reprezinta.