| paramore a întrebat:

Cati dintre voi tin un jurnal secret? dk aveti, vi s-a int sa il citeasca si altcineva?

Răspuns Câştigător
| Butsilee a răspuns:

Aveam unul cand eram micaday dreaming ce frumos era scriam tot ce facem day dreamingpana sa il gaseasca tata chatterbox
Acum nu mai am timp sa scriusadcrying Dar am pe telefon notes...si scriu intr-un fel sentimentul pe acre l`am avut in ziua respectiva si pe un site happy mai scriu din cand in cand un fel de twitter happy

8 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Am un jurnal de vreo 3 ani laughing si am scris 10 pagini in el laughinglaughing oricum alea's f importante love struck love struck si daca l-ar citi cineva cred ca l-as decapita laughing x(. oricum nu mi-ar place sa-mi citeasca nimeni jurnalul big grin si sa se holbe prin lucrurile mele tongue

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Am avut acum doi ani. Îmi pare rau că nu am mai scris în continuare. Oricum atunci eram mică şi naiva iar când am chef de o porţie bună de râs îl citesc. E o amintire frumoasă

| Ea12345 a răspuns:

Si eu aveam. L-a citit mama si de arunci nu am mai scristongue

| paramore explică:

Eu am vreo 3caiete d cand aveam 14anismugsi cand le citesc mor d rasrolling on the floorpn acum nu le-a gasit nimeni, dar dk se int it's overhee hee

| Evaa a răspuns:

Eu tin, dar scriu cand imi aduc aminte.

| bunker a răspuns:

Da eu tineam intr-un timp, cand eram mai mic. l-a gasit maica-mea. ce distractie a fost apoi laughing

| patriciaxd a răspuns:

Da, eu am unul. si s-a intamplat sa il gaseasca mama si a fost urat.
aveam 15 si aveam tendinte de emo asa ca ma arsesem cu fieru de calcat pe picior. ea stia ca a fost un accident si s-a nimerit sa deschida jurnalul exact la pagina respectiva laughing a fost oribil laughing
acum scriu in el ocazional. am acolo poze, desene, flori presate si amintiri in generalhee hee e fun happy

| Ce.mai.vrei:>? a răspuns:

Nu nu mi-sa int... dar daca s-ar intampla as fi moarta. ca eu scriu lucruri chiar importante. tuuu?