| adina_4953 a întrebat:

Caut filmul egiptean:vechi} F emeia necunoscuta{Al mar'â al majhoula"} si nu il gasesc niciunde,,,,
plss, daca puteti ajutati-ma.Ms

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ADINA, intra pe www.filmeregale.com si descarca-l de acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut filmul il am de 2 ani cu titrare romana
gabi_1980gabi

| natrnunomi a răspuns (pentru anonim_4396):

Te rog trimetemi-l si mie pe adresa traian.iosif@yahoo.com. Iti multumesc

| Talica_Marian_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

Trimitemil si mie pe adresa de mail= talica1953@yahoo.com

| gmirela a răspuns (pentru anonim_4396):

As dori si eu filmul Femeia necunoscuta, subtitrat in limba romana.Va rog sa-mi spuneti daca il mai aveti. Multumesc!

| Talica_Marian_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

Trimite-mi-l si mie la e maill=talica1953@yahoo.com-- mersi

| Talica_Marian_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

Trimiteti=mil si mie prin e-maill la talica1953@yahoo.com- multumesc mult

| natrnunomi a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna ziua. Vreau si eu subtitrarea.Respect

| Talica_Marian_1953 a răspuns:

Si eu îl caut de mult l-am vazut cand eram copil dar nu-l gasesc nicaieri

| Talica_Marian_1953 a răspuns:

L-am vazut pe Youtube netitrat acum vreo lună

| Talica_Marian_1953 a răspuns:

Trimitemil si mie pe adresa de mail= talica1953@yahoo.com MULȚUMESC.

| gmirela a răspuns (pentru Talica_Marian_1953):

Ati primit filmul "Femeia necunoscuta", subtitrat in limba romana? As dori foarte mult sa-l vad si eu! Va rog sa-mi spuneti daca il aveti. Multumesc!

| Talica_Marian_1953 a răspuns:

Trimiteti si mie vă rog prin e-mail la =talica1953@yahoo.com tare m-aș bucura

| Talica_Marian_1953 a răspuns:

îl găsiti peYoutube dar netradus se numeste Elmurra el maghoula

| Martin_Crenguta_1967 a răspuns:

As dori sa pot vedea filmul Femeia necunoscuta