| ManchesterU a întrebat:

Caut o persoana pe Facebook si nu o gasesc, ma poate ajuta cineva?
Daca doreste cineva sa ma ajute astept raspunsurile ca sa va dau mai multe detalii despre persoana pe care o caut.

5 răspunsuri:
| NotMyFault a răspuns:

Hai ca te ajut eu. Sunt un stalker destul de bun.

| ManchesterU explică (pentru NotMyFault):

Imi trimiti o adresa de mail, fiindca nu doresc sa apara detaliile despre persoana aici?

| ManchesterU explică (pentru ManchesterU):

Dacă nu doriți să îmi trimiteți o adresa de mail spuneti-mi și o să vă dau detaliile aici.

| NotMyFault a răspuns (pentru ManchesterU):

Stii ca poti sa imi trimiti o feliciare sau un mesaj in care apar detaliile, nu-i asa?

| ZanaCeaBuna01 a răspuns:

Zi