| QUM a întrebat:

Caut pe cineva care stie bine engleza sau franceza, cu care sa stau de vorba. Asa cred ca as invata mai repede si nu ar fi plictisitor.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca vrei vb eu cu tine in engleza, franceza nici in cosmaruri nu vreau sa o aud, eu am invatat engleza doar din filme, documentare atat n-am facut nici un curs online, real, daca vrei se poate, spaniola tot de la tv, acuma invat norvergiana, olandeza tot asa

| Mayar a răspuns:

Mult mai ok ar fidaca ai vorbi efectiv cu un tip care cunoaste doar engleza, sau un francez care ma istie si inegleza, asa, il poti intreba in engleza ce nu stii in franceza. Pe jocuri poti gasi multi din canada, sua. Francezi, poti gasi, de exemplu pesite-uri unde sunt postate fotografii - slabe sanse sa ii gasesti in jocuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca sa vorbesti cu englezi si francezi pe Omegle.

| mineracrina a răspuns:

Sigur ca te-am putea ajuta.Si ai dreptate e mai distractiv asawinking