| BratosinSilvian a întrebat:

Caut un aim bun si functionabil pentru cs...

4 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Uite cateva pe site-urile astea: www.codurics.info sau www.coduricounterstrike.info au chiar si tutoriale pentru instalare

| Áçé_Áçé_Geo_1995 a răspuns:

Poti descarca un aim bun pentru cs de aici http://counter-strike-tutorials.blogspot.ro/......1-vac.html acest hack are si wall si multe altele! ca sa il descarci dai de rotita in jos ( in linkul care ti l-am dat ) si dai pe " Download "! Acest aim il am si eu si este foarte bun! (Un pont) Ai grija cum il folosesti sa nu te prinda admini! Alte detalii gaseti pe pagina de download!

| BratosinSilvian explică (pentru Áçé_Áçé_Geo_1995):

Neaparat cs xtreme?

| Áçé_Áçé_Geo_1995 a răspuns (pentru BratosinSilvian):

Nu trebuie neaparat cs xtreme ma! ori ce cs ai tu eu am cs 1.6 originalwinking