| KostiKa a întrebat:

Care stiti un server bun de metin2 in afara de gx, speed, fun sau dinamik? Va rog anuntatima si pe mine dau fundita celor mai bune!

Răspuns Câştigător
| CosminZTE a răspuns:

Www.mondialmt2.com e in franceza da 75% is romani adica la chat cand cineva cumpara ceva sau vinde spune in roman si iti recomand primul server.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am eu un raspuns dai pe goole si scrii metin 2 tim

| wArYoR a răspuns:

Lume mu light e cel mai tare sv de mt te da de la 90 cu alme legendare (mortala ninfa sirius posion...)uite sv http://92.114.116.37:8090/