| CalatoriSpreCer a întrebat:

CCccce faceti de Revelion? Mergeti undeva? Sau stati acasa?

9 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

De obicei de revelion stau acasă admirând artificiile, admirând oamenii care se zbat ca totul să iasă perfect!
Însă dacă am noroc, mă voi distra puțin făcând câteva farse chiar de anul noi! Măcar să încep noul an cu bine, nu-i așa?

| mona a răspuns:

Stau acasa, poate daca nu este frig ies in centrul orasului sa vad focul de artificii

| Damii a răspuns:

Acasa, cu cei dragi happy
Sarbatori fericite!

| Furculingură a răspuns:

MMmmmerg undeva.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Eu vreau sa fac cu un grup, parintii mei vor sa il fac cu ei sau cu alt grup care mie nu imi place, mda cu 4 zile inainte de revelion inca nu stiu straight face

| Alishia a răspuns:

Stau acasa desi mi-as dori as merg undeva dar nu am cu cine.

| Alexinho94 a răspuns:

Acasa cu familia! Tu?

| Blackrose101 a răspuns:

Merg la o petrecere in Snagov.

| CalatoriSpreCer explică:

Eu fac revelionu cu tineri la Biserica