| ana14 a întrebat:

Ce faceti de revelion? Unde mergeti si cu cine >:?

4 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Revelionul il voi petrece cu iubitul si cu prietenii la un restaurant, mult mai comod si mai curat, dupa vom iesi sa bem o cupa pe afara sa ne vada lumea ca doar mi-am luat rochie noua si cam atat. laughing

daniela
| daniela a răspuns:

Acasa cu familia si cativa prieteni

| cretzufinish a răspuns:

Ne distram (eu si iubi) cu prietenii in satra, mancam si bem ca porcii de toate, chefuim, dansam pe mese, impuscam pe 2009, iar mancam, iar dansam, plecam la casele noastre daca mai ajungem...laughing

| Abcfunny a răspuns:

Stau acasa cu fetelehappy